1. ראשי
  2. המלצות

שמעתי על אילת דרך חברה, מודה שבהתחלה הייתי סקפטית לגבי שיטת המטוטלת שלה
,"ולאור העובדה שידוע שגזים בשלושת החודשים הראשונים בחייו של התינוק הן "כגזירת גורל 
עדיין חוסר האונים של הגוזל שלי שצרח ללא הרף מרבית שעות היממה
.בגלל גזים וכאבי בטן כבר עשרה ימים אחרי לידתו הובילו אותי לאילת 
 ולא יאומן,  הגזים אכן נפסקו אחרי כשבוע,  לא עוד לילות מודרי שינ 
וצווחות היסטריות של התינוק ואמא עם דמעות בעינים

אלא תינוק רגוע יותר, חיוני, שגם ישן טוב בלילה

אז תודה אילת, שבזכותך הנחיתה של הגוזל שלי בעולם רכה יותר

ועל שהענקת גם לי שעות שינה

!!!מומלצת בחום

 

הדס חרל"פ 

נובמבר 2019

 

אילת יקרה

רק רוצה לומר כמה המסע הזה של האוכל משמעותי!

לדעתי זה איפשר תקופה כל כך מיוחדת של בונדינג
בלי ערפל הגזים שיכול מאוד להקשות. ממש זכיתי!

והמשמעת שנדרשת גם מגייסת משהו בתוכי שלא חשתי הרבה זמן.

מעבר לזה, הליווי שלך נותן המון ביטחון - אם משהו לא מתאים, את תמיד שם כדי

לבדוק, תמיד זמינה, תמיד איכפתית.

הרבה כאבים בלתי נמנעים בחיים - פיזיים ורגשיים...אבל אם אפשר להקל על חודשי

החיים הראשונים - אז זאת הדרך...ואיזו מתנה שהגעתי אלייך!

אני גם חושבת על החוויה של ביתי, שלא הייתה צריכה להתמודד עם כאב יומיומי

בחודשיה הראשונים...איזו כניסה מבורכת אל העולם...

אז תודה ענקית "

איה רייס
אוגוסט 2019


"אין מילים לתאר את הקסם שאילת עושה... אני אמא לתאומים, בן ובת, שנולדו פגים. כשהגענו מביה"ח הביתה ביתי, נגה, סבלה מגזים וכל היום רק נאנחה ובכתה. את אילת אני מכירה מלפני מטיפול אחר שעברתי אליה, ומיד התקשרתי אליה נואשת על מנת לבדוק האם תוכל לעזור, וכמובן שהיא עשתה זאת בשמחה. מאז שהתחלתי את הדיאטה הקפדנית, בדיוק כמו שאילת אמרה לי לעשות, הפסיקו הגזים של נגה כלא היו, וכאשר הייתי אוכלת בטעות משהו "אסור" זה מיד היה בא לידי ביטוי בבכי ואנחות של הקטנה. היום האוצרות שלי כבר בני חמישה חודשים, מאושרים שמחים ונטולי גזים, לפני כשבוע ולאחר התייעצות עם אילת חזרתי לאכול את רוב דברים שנאסרו עלי קודם.אז.... תודה אילת, מי שלא מנסה את קסמך מפסיד את השקט הנפלא שמגיע בעיקבותיו."

יעל הולצמן ארד 
ספטמבר 2014

"הי אילת, שמחה שפתחת את הדף ושיש הזדמנות לומר שוב תודה ענקית. הגענו אליך בעקבות כמה ימים של כאבי גזים, לאחר שברגע של תקווה אסרטיבית החלטתי שלא יכול להיות שאין פתרון אמיתי לבעיה (עיסויים ותנוחות לא כל כך עזרו) והקשתי בגוגל ׳פתרון קסם לגזים׳ בתקווה שמשהו מדהים יצוץ. נסענו אליך כבר למחרת :)ההמלצות שלך לשינוי בדיאטה שלי הביאו לשיפור כל כך (!) דרמטי, שהתקשרתי אליך נרגשת כבר אחרי שבוע כדי להודות לך... עכשיו הקטנצ׳יק כבר ילד גדול, בן חמישה חודשים, ומפרספקטיבה של אמא ותיקה (שכבר חזרה לאכול הכל) אני יכולה לומר שהשיטה שלך הצליחה לפתור את הבעיה לחלוטין. שמעתי הרבה פעמים שאין שום קשר בין גזים ובין מה שאם מניקה אוכלת, אבל מהנסיון שלי בינתיים- יש קשר, ועוד איך! מדי פעם יצא שהיתה לנו הזדמנות לבחון את העניין שוב, כשבטעות אכלתי משהו אסור, אבל השקט והשלווה תמיד חזרו לביתנו ברגע שחזרתי באדיקות לדיאטה.כל כך שמחה שהגענו אליך, שמחה להמליץ עליך, ומקווה שכמה שיותר אמהות לתינוקות שסובלים מגזים ישמעו עליך ויעזרו בך.
תודה רבה רבה אילת, מכולנו!"

מאיה גודר
יוני 2014


"אילת היקרה..להיות אמא טרייה זה פרויקט לא פשוט!!!למזלי קיבלתי מתנה רגועה,מתוקה ונוחה. עד שהגיעו הגזים לביקורררררר!!!! הפסיקו לי יומיים של חוסר שקט, בשביל להבין שהמצב חייב להשתנות!!!המשפט החוזר של "אל תדאגי עוד 3 חודשים זה יעבור " לא בשבילי!!!!אני מודה על כך שמצאתי אותך!! היית לי לעזרה עצומה! בלעדייך לא הייתי מתמודדת עם המצב בכזו שלוות נפש.אז אני ואגם הקטנה רוצות להודות לך שוב על הטיפול המסור והתמיכה העצומה!!תודה תודה תודה ממשפחת שולצינר:סיון ,איתמר ואגם הקטנה!! :)"


סיון שולצינר  
ספטמבר 2014

"אילת,הגעתי אלייך מזמן עם תינוק מתוק בן שבוע שלא הפסיק לקטר ולחרוק בלילות.הגזים לא נתנו לנו שקט...אחרי פגישה עם אילת ורשימת קניות מסודרת,הגזים נעלמו וחזרנו לישון בלילה! כל פעם שהיה שינוי קל בתגובות שלו דיברתי עם אילת שכיוונה אותי שוב ובדקה... (גם אצלי הסתנן לו איזה בצל ירוק לסלטשגרם לבעיות בלילה...) אבל היא פשוט עלתה על זה וליוותה אותי כל הדרך אל גיל 3.5 חודשים המיוחל. בעזרתך עברנו את התקופה בקלות יחסית. תודה ושוב תודה."

הילית מרום נחומי   
יוני 2014"מאוד מאוד מאוד מומלץ! לא האמנתי עד שחוויתי..
אחרי בן נטול גזים, הגיעה לעולם נסיכה ולקראת תום החודש הראשון הבנו טוב טוב שלשלושת הימים האחורנים שחוונו קוראים-גזים!!התפתלויות נוראיות מהערב המאוחר עד לאחר חצות. סיוט. כלום לא הרגיע, לא מסאג'ים תנוחות כדור וכו'- אז שמענו על איילת והחלטנו שאין לנו פה מה להפסיד. לשימחתי העצומה הגעתי כבר ביום למחרת אליה וקיבלתי רשימה מכובדת, ואילת זכתה לטעימה מין הגזים המדוברים..לאחר 48 שעות-השעות שהיו רועשות הפכו שקטות! פתאום היא ישנה בשעות הגזים! ואם לא נצמדתי לרשימה המדוייקת-שמענו את זה טוב מאוד! וכאבנו שזזנו מהרשימה-כמובן לא בכוונה(לא הפנמתי שמה שכתוב זה רק מה שמותר או שחייבים שאול על כל דבר מחוץ לרשימה) אבל כשטועמים את השקט אין שום בעיה להצמד לרשימה! חייבת לציין שאילת גם עזרה לאבחן בכל פעם שהבנו ששוב מתחילה התקפה חקרנו והבנו במדוייק מה הגורם. בסך הכל מאז שקיבלתי את הרשימה טעיתי 3 פעמים ולכולם היה ביטוי ישיר..עכשיו בת 4 חודשים תכף וכבר חזרה כמות יפה של המוצרים האסורים ואין התקפות..אני אסירת תודה מעמקי נשמתי. כולנו בעצם...כי אחרי שנרגעה מהבטן נתגלתה כתינוקת מאוד חייכנית ,היצאות השתנו..הכל נהיה פשוט יותר..תודה רבה אילת..כל כך מומלצת לכל מי שמרגיש שגזים זו גזרה משמים ושאין מה לעשות..."


אליזבט שניידר     
מאי 2014

"מומלץ !!!מניסיון אישי.אמנם אני לא מניקה וכבר מזמן לא תינוקתאך, שנים סבלתי מכאבי בטן,עד שפגשתי את אילת , אחרי שהקשבתי להדרכה שלה ובהתאם להמלצותיה שיניתי את התזונה שלי איכות חיי השתנתה, אני חופשיה ומשוחררת מכאבים מיותרים,תודה אילת מכל הלב והבטן ♥"


אילת אפלבאום    
אפריל 2014


"אילת יקרה, כאשר אדם עושה מה שביעוד שלו היקום נהנה ואומר תודה.זו ההזדמנות שלי לומר תודה. גיליתי אותך עם ילדי השני, ובשלישית לא היססתי לרגע, ידעתי שחוזרת אליך.כמה נפלא שאפשר בעזרתך לעזור לקטנים הקטנטנים המושלמים האלה לעבור את החודשים הראשונים ללא כאבי בטן.מזל שאת קיימת.תודה ענקית, גם על הליווי לאורך הדרך."

שלומית  יעקב 

יולי 2014


logo בניית אתרים